Brandoni Turkey
Radyatör ve Bacasız Şömine Tasarımları
0  /  100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Hakkımızda

Aşağı Kaydır

Tesisat mühendisliği sektöründe hizmet vermek üzere 1996 yılı başında Tayfun Candaş tarafından kurulan firmamız Optimum Mühendislik gün geçtikçe artan bilgi ve deneyimleriyle, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunma hedefiyle yoluna devam ediyor.

2010 yılında tasarım radyatör alanında dünyaca ünlü italyan Brandoni radyatörlerinin Türkiye temsilciliğini üstlenerek bu adımlarımıza yenisini ekledik.

Brandoni tasarım radyatörler ile radyatörleri mekânlarda gizlenmesi gereken bir unsur olmaktan çıkarıp, sanatsal bir yapıya dönüşmesini hedefleyerek bu birlikteliğe imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Brandoni firması radyatör üretiminde kendi tasarımı olan, dünyada ses getiren 1100 ° C de özel bir lehimleme yapabilen bir makineyi uzman kadrosuyla birlikte kullanmaktadır. 79 farklı radyatör ürün gamı ve bu radyatörlerle renk, boyut, elektrikli, sulu olmak üzere 34.000 farklı kombinasyon sağlanabilmektedir.

Brandoni radyatörler 9,6 bar a dayanıklıdır.
Tamamı patentli, özel tasarımlardır.
İstenilen ebatta radyatör imalatı yapılabilmektedir.
Deri, yılan derisi, timsah derisi görünümlü özel boyalar kullanılabilmektedir.
Yüzlerce renk seçeneği sunmaktadır.
10,7 cm’ den 230 cm.ye kadar yükseklikte radyatör imalatı yapılabilmektedir.

Brandoni Grubu müşteri profilindeki büyüme ve hızlı bir şekilde artan taleple birlikte 1998 – 1999 yılları arasında Amerika, Avrupa ülkeleri, Fransa, İspanya ve İngiltere’de de satış faaliyetlerine başlamıştır.

Tecrübeli ve lider bir üretici olan Brandoni, sanatı teknolojiyle buluşturarak görselliği ve kaliteyi müşterisine bir arada sunarken, Optimum Mühendislik ile birlikte tasarım radyatör alanında Türkiye liderliğini hedeflemektedir.