Tesisat mühendisliği sektöründe hizmet vermek üzere 1996 yılı başında Tayfun Candaş tarafından kurulan firmamız Optimum Mühendislik gün geçtikçe artan bilgi ve deneyimleriyle, sektörümüzdeki yenilikleri sürekli takip ederek, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunma hedefiyle yoluna devam ediyor. Devam eden mekanik tesisat taahütlerimiz ve malzeme satışlarımızın yanında ayrı bir departman olarak tasarım radyatör alanında dünyaca ünlü italyan Brandoni radyatörlerinin Türkiye temsilciliğini üstlenerek bu adımlarımıza yenisini ekledik.
Tasarım dünyasındaki trendleri sürekli takip ederek, hızla artan talepleri de göz önüne aldık ve Brandoni radyatörleri ile radyatörleri mekânlarda gizlenmesi gereken bir unsur olmaktan çıkarıp, sanatsal bir yapıya dönüşmesini hedefleyerek bu birlikteliğe imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Brandoni firması radyatör üretiminde kendi tasarımı olan, dünyada ses getiren 1100 ° C de özel bir lehimleme yapabilen bir makineyi uzman kadrosuyla birlikte kullanmaktadır. 75 farklı radyatör ürün gamı ve bu radyatörlerle renk, boyut, elektrikli, sulu olmak üzere 30.000 farklı kombinasyon sağlanabilmektedir.

  • Brandoni radyatörler 9,6 bar a dayanıklıdır.
  • Tamamı patentli, özel tasarımlardır.
  • İstenilen ebatta radyatör imalatı yapılabilmektedir.
  • Deri, yılan derisi, timsah derisi görünümlü özel boyalar kullanılabilmektedir.
  • Yüzlerce renk seçeneği sunmaktadır.
  • İstenilen fotoğrafı radyatöre baskılama imkânı vardır.
  • 10,7 cm’ den 230 cm.ye kadar yükseklikte radyatör imalatı yapılabilmektedir.
Brandoni Grubu müşteri profilindeki büyüme ve hızlı bir şekilde artan taleple birlikte 1998 – 1999 yılları arasında Amerika, Avrupa ülkeleri, Fransa, İspanya ve İngiltere’de de satış faaliyetlerine başlamıştır.
Tecrübeli ve lider bir üretici olan Brandoni, sanatı teknolojiyle buluşturarak görselliği ve kaliteyi müşterisine bir arada sunarken, Optimum Mühendislik ile birlikte tasarım radyatör alanında Türkiye liderliğini hedeflemektedir.